Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova s otvorem pro baterii v rozměru 55×55 cm (500.187.01.1)


Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova s otvorem pro baterii

Rozměry a označení produktu

Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova o rozměrech 55×55 cm (500.187.01.1) je moderní a praktickou volbou pro každou koupelnu. Umyvadlo je vyráběno z keramiky, tudíž je odolné proti poškození a nečistotám. Díky otvoru pro baterii uprostřed může být umístěno jednoduše a efektivně do kterékoliv části koupelny.

Bezbariérový design

Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova o šířce 55 cm, hloubce 55 cm a výšce 15 cm je navrženo tak, aby splňovalo všechny požadavky na funkčnost a bezpečnost pro uživatele s omezenou pohyblivostí. Protože není vybaveno spodní částí umyvadla, již není nutné sedět příliš nízko, což je ideální s ohledem na snadný přístup a pohodlí.

Jednoduchá instalace

Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova je velmi snadné nainstalovat. Balení obsahuje vše potřebné pro instalaci, vyjma sifonu a baterie. To znamená, že můžete použít svou oblíbenou baterii a sifon tak, aby se co nejvíce hodily k interiéru vaší koupelny.

Bezbariérový design a efektivita

Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova nabízí řadu výhod, ať už hledáte praktický design, funkčnost nebo bezpečnost pro uživatele s omezenou pohyblivostí. V kombinaci s kvalitní baterií a sifonem může vytvořit dokonalý doplněk do vaší koupelny.

Zakoupit si bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova můžete zde:

https://www.interierio.cz/produkt/bezbarierove-umyvadlo-geberit-selnova-55m55-cm-otvor-pro-baterii-uprostred-500-187-01-1

Obrázky produktu

Umyvadlo Geberit Selnova
Bezbariérové umyvadlo Geberit Selnova