COSTA – Stylová jídelní sada v barvě borovice atlantic s antracitovými detaily

COSTA je jídelní set složený ze stolu, dvou židlí a lavice, které jsou vyrobené v dekorech borovice atlantic a antracit. Tento unikátní design vytváří nejen krásný vzhled, ale také velmi praktickou jídelní sadu.

COSTA jídelní stůl

Jídelní stůl

Jídelní stůl z kolekce COSTA vypadá velmi úchvatně. Borovice atlantic a antracitové detaily spolu vytváří dokonalou harmonii. Kombinace těchto barev a materiálů přináší do Vaší jídelny nádhernou atmosféru. Jídelní stůl má rozměry 138 x 80 x 75 cm a nabízí dostatek prostoru pro komfortní posezení a jídlo v příjemné atmosféře.

COSTA židle

Židle

Židle z kolekce COSTA má velmi jednoduchý, moderní a přitom velmi pohodlný tvar. Sedák a opěrka jsou polstrované a potažené umělou kůží v antracitové barvě. Podnož je vyrobená z masivního dřeva borovice atlantic, takže všechny detaily stolu a židlí jsou perfektně sladěné.

COSTA lavice

Lavice

Lavice z kolekce COSTA se perfektně hodí ke stolu. Má rozměry 128 x 35 x 45 cm a nabízí dostatek místa pro sedění až pro tři osoby. Stejně jako u stolu a židlí je lavice vyrobena v dekoru borovice atlantic a s antracitovými detaily.

Pokud hledáte moderní a stylovou jídelní sadu, která skvěle zapadne do Vaší domácnosti, COSTA je tou správnou volbou. Zkuste si ji pořídit i Vy a užijte si společného stolování v krásné a komfortní atmosféře. Nabízíme Vám ji za nejlepší cenu pouze na našem webu https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/jidelni-set-costa-borovice-atlantic-antracit.