Jídelní stůl Kave Home v dekoru dubového dřeva – rozměry 220 x 100 cm


Stabilita a spolehlivost

Užijte si klidné chvíle u jednoho stolu s podporou, která pevně stojí na svých nohách. Právě stabilita a spolehlivost jsou výsadou tohoto půvabného kousku, který si rád najde své místo právě ve vaší kuchyni nebo jídelně. Pokud hledáte elegantní a praktický jídelní stůl, který se bude hodit do moderního interiéru, tento stůl od značky Kave Home rozhodně stojí za zvážení.

Jednoduchý a čistý vzhled

Jednoduchý a čistý vzhled ozvláštňuje křížové podnoží, které přidává moderní nádech. Stůl má rozměry 220 x 100 cm, což je perfektní velikost na hostování a pro rodinné večeře. Výška stolu je 76 cm. Materiálem, ze kterého je stůl vyroben, je MDF deska v dekoru dubového dřeva a křížové podnoží z masivního bukového dřeva.

Jídelní stůl Kave Home není jen krásný nábytek, ale také praktický pomocník. Vhodně a funkčně rozložené nohy zajišťují výjimečnou stabilitu, takže nemusíte mít obavy, že by se stůl horlivě třásl. Díky tomu se můžete soustředit na to nejdůležitější – na společnost a na to, co se na stole nachází.

Perfektní volba pro moderní domácnosti

Jídelní stůl Kave Home se vynikajícím způsobem hodí do moderních interiérů. Elegantní design zahrnuje hladkou, jednoduchou desku a jedinečné křížové podnoží z masivního bukového dřeva, což dává tomuto stolu punc kvality a elegancie.

Pokud si chcete zakoupit tento stůl, najdete ho na stránkách https://www.nabytekted.cz/produkt/jidelni-stul-v-dekoru-duboveho-dreva-kave-home-220-x-100-cm. Cena je velmi přijatelná a za ty peníze určitě získáte skvělý kousek nábytku, který si zamilujete.

Závěr

je dokonalou volbou pro všechny, kteří hledají praktický a elegantní nábytek pro kuchyni nebo jídelnu. S výjimečnou stabilitou, jednoduchým designem a křížovým podnožím z masivního bukového dřeva, bude tento stůl skvělou volbou pro vaši domácnost.