Látkové zahradní křeslo Nardi Aria – hnědo-tyrkysová moderna

Zahradní křeslo Aria bude skvělým kouskem na váš balkón, terasu či zahradu. Jeho moderní vzhled s kombinací hnědé a tyrkysové barvy okouzlí každého, kdo si na něj sedne.

Konstrukce křesla

Křeslo Aria disponuje konstrukcí z polykarbonátu, který je extrémně odolný vůči UV záření. To znamená, že i po nekonečných slunečných dnech bude křeslo vypadat jako nové. K navýšení bezpečnosti disponuje křeslo Aria protiskluzovou podnoží, která zabraňuje jeho skluzu.

Komfortní polštáře

Komfort sedáku je zajištěn do detailu. Měkké polštáře sedáku jsou v odstínu tyrkysové barvy a disponují odnímatelným látkovým povlakem. Tento povlak je snadno omyvatelný a v případě potřeby je ho možné vyprat v pračce. Díky tomu bude křeslo Aria vypadat jako nové i po dlouhodobém používání.

Certifikace kvality

Křeslo Aria získalo certifikaci výrobků do zátěžových veřejných prostor CATAS. To znamená, že je křeslo vhodné i do komerčních prostor, jako jsou restaurace nebo hotely. Tuto certifikaci získávají pouze výrobky, které prošly náročnými testy bezpečnosti a kvality, takže si můžete být jisti, že křeslo Aria splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu.

Doporučené čištění

Chcete-li si zachovat křeslo Aria v co nejlepší kondici, doporučujeme jeho pravidelnou údržbu. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Takto se během chvíle zbavíte nečistot, prachu a jiných nečistot, které se v průběhu času na křesle hromadí.

Pokud se rozhodnete pro nákup zahradního křesla Nardi Aria, můžete si ho objednat na www.skvelynabytek.cz. Tam vám také rádi poradí s veškerými otázkami a premištují se o vám i po prodeji.