Matex Deka Tayga – Zelená, přikrývka o rozměrech 150 x 200 cm


Kvalitní materiál pro pocit pohodlí

Matex Deka Tayga je vyrobena z kvalitního polyesteru, který poskytuje příjemný a hebký pocit na dotek. Materiál je navíc odolný a vydrží dlouho vypadat jako nový. Proto, pokud hledáte přikrývku, která bude krásná i praktická, máte ji před sebou.

Vzor pro jedinečnost

Deka Tayga má originální vzor, který okouzlí každého, kdo ji uvidí. Vzor se hodí do moderních interiérů, které potřebují trochu barevnosti a unikátnosti. Proto, pokud chcete osvěžit svůj domov trochou originality, je tato přikrývka skvělou volbou.

Jednoduché udržování pro větší pohodlí

Deka Tayga se snadno udržuje, protože nenabývá žádné žmolky. Tak se můžete v klidu válet v posteli a vychutnávat pocit pohodlí, aniž byste se museli starat o to, zda je přikrývka v dobré kondici.

Vhodná pro alergiky a certifikovaná kvalita

Pro ty, kteří trpí alergiemi, je Deka Tayga skvělou volbou. Materiál je neškodný a nevyvolává žádné alergické reakce. Navíc, tato přikrývka má certifikát kvality a nezávadnosti Oeko-Tex® Standart 100. Takže si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouho a bude vám dělat dobře.

Matex Deka Tayga – koupit online na Maliboo.cz

Nyní můžete koupit Matex Deka Tayga na našem eshopu Maliboo.cz za skvělou cenu. Navíc, přikrývka se hodí nejen do vašeho domova, ale také se stanou kvalitním dárkem, který potěší vaše blízké.

Matex Deka Tayga

Matex Deka Tayga