Maxi postel z masivu 180 x 200 cm – barva Dub s roštem ZDARMA

Nova postel z masivu borovice o síle 26 mm. Takto by se dala jednoduše charakterizovat naše novinka – Maxi postel Petra z dubového dřeva. Pokud hledáte spolehlivou, stabilní a moderní postel do své ložnice, právě ji jste našli.

Vynikající zpracování

Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, aby byl zaručen zcela dokonalý konečný výsledek. Jedině takové zpracování totiž umožní, aby postel vypadala dokonale a zachovala si svou původní strukturu.

Barevné provedení

Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. Díky tomu si můžete vybrat z několika variant té nejvhodnější pro Vás. Ať už preferujete tmavší nebo světlejší dřevo, určitě si u nás vybere každý.

Pečlivě vypočtená nosnost

Postele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. Pokud se rozhodnete pro dvoulůžko od šířky 120 x 200 až 180 x 200 cm, může být celková nosnost až 240 kg.

Příčky roštu

Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm. Díky tomuto designu budete mít jistotu, že Vám rošt postele poskytne dostatečnou oporu a Vaše spaní bude vždy pohodlné.

Jednoduchá montáž

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120 x 200 až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. K tomuto postupu je součástí kompletu šroubení i montážní klička.

Kompletní nabídka

Při výběru Maxi postele se můžete rozhodnout i pro další kusy nábytku v téže kvalitě a stylu. Nabízíme širokou škálu samostatných sekcí matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.

Garance kvality

Na postele poskytujeme dvouletou záruku. V případě jakéhokoliv problému nás neváhejte kontaktovat a my se postaráme o Vaši spokojenost do nejmenšího detailu.

Neotálejte a prohlédněte si novou postel Maxi Petra, která bude ozdobou Vaší ložnice a zároveň pevný