Nová kolekce: Scandi Černá manšestrová jídelní židle RainaO nové kolekci

Již v minulosti jsme Vám představili naši kolekci jídelních židlí s manšestrovým čalouněním. Tentokrát jsme však pro Vás připravili novou židli, která se od ostatních liší hlavně svojí černou barvou a kovovým podnožím.

Scandi Černá manšestrová jídelní židle Raina zaujme černou barvou, manšestrovým čalouněním, které je doplněné černou kovovou podnoží. Díky zvoleným materiálům se židle bude perfektně hodit ke kovovému nebo dřevěnému stolu.

Židle Raina je vyrobena z kvalitních materiálů, které zajišťují pevnost a trvanlivost.

Více informací o jídelní židli Raina naleznete zde.

Vlastnosti jídelní židle Raina

  • Čalounění: Manšestrové
  • Barva čalounění: Černá
  • Výška sedáku: 48 cm
  • Výška opěradla: 83 cm
  • Materiál nohou: Kovové
  • Barva nohou: Černá
  • Maximální nosnost: 120 kg

Oživení interiéru

Jídelní židle Raina není jenom praktickým kusem nábytku do Vašeho interiéru. Je to také designový prvek, který dokáže oživit a zkrášlit každou místnost. Černá barva v kombinaci s moderním podnožím dává židli elegantní a propracovaný vzhled.

Doporučujeme kombinovat jídelní židli Raina s moderním kovovým nebo dřevěným jídelním stolem. Vytvoří tak dokonalou kombinaci, která určitě zaujme Vaše hosty.

Závěr

Scandi Černá manšestrová jídelní židle Raina je moderní a elegantní nábytek, který nejenom dokáže zpříjemnit Vaše jídla, ale také dokáže oživit a zkrášlit celý interiér. Naši odborníci na nábytek ji pečlivě vyrobili z kvalitních materiálů, které zaručují trvanlivost a pevnost.

Vyberte si na našem e-shopu Scandi Černou manšestrovou jídelní židli Raina a dopřejte si dokonalý nábytek, který splní všechna Vaše přání a požadavky na kvalitu a design.

Scandi Černá manšestrová jídelní židle Raina