Novinka: Rohová sedačka LEDEN v šedé látce nebo černé ekokůži

Zařízení bytu či domu je někdy zábavné, ale občas i stresující. Touhou po dokonalosti nás často nutí prohlížet nabídky eshopů, katalogy nábytkových firem a chodit od prodejce k prodejci. Pokud hledáte univerzální řešení pro váš obývací pokoj a chce vzít na vědomí i jednoduché úklidové procedury, měli byste si přečíst náš článek. Jedním z nejnovějších a nejvtipnějších nápadů je rohová rozkládací sedačka LEDEN.

Rozkládací rohová sedačka

Jde o novinku, kterou jsme pro vás s láskou vybírali od renomovaného českého výrobce s tradicí. Sedačka LEDEN má jednoduchý a elegantní design, který jistě zapadne do váš interiér bez ohledu na to, jestli je módní minimalistický nebo tradiční a klasický.

Sedačka je univerzální = roh lze smontovat na pravý i levý. Má elegantní metalické nohy a zároveň praktický úložný prostor, kde se vejde třeba povlečení, měkké hračky nebo věci na spaní hostů.

Obrázek rozložené sedačky je jen ilustrativní (jiná barva)!

Potahová látka: berlin 01 = šedá látka prošitá béžovou a černou nití / eco soft = černá ekokůže. Hojnost látek umožní něco pro sebe najít jak milovnicím přírodních materiálů, tak zájemkyním o bezpečné a ekologické materiály.

Zadní část sedačky je potažená látkou, což jí umožňuje být postavena kdekoliv v prostoru. Rozměry (dxšxv): 255 x 150 x 85 cm, výška sedu je 39 cm. Hloubka sedu – s polštáři: 50 cm, bez polštářů: 70 cm. Prostor pro spaní: 200 x 130 cm. Máte-li velkou rodinu, obvykle máte i mnoho hostů a rádi je pozvete na noc. Tuto sedačku už nebudete muset přemísťovat a skládat naše hosty se většinou pohodlně vyspí.

Pro výrobek byla použita Pěna PUR, což je velmi praktický materiál, který může snáze odolávat deformaci a má mnohostranné použití v nábytkovém a jiném průmyslu.

Na závěr, zajímavá informace pro vás: Záruka na výrobek je 24 měsíců.

Nemohli jsme si nechat ujít tlustý bonus: Sedačka je právě v nabídce eshopu Sidonia.cz!