Nový Koberec Universal Model Dot – rozměr 140 x 200 cm


Kolekce Model

Koberec Universal Model Dot je novinkou na trhu koberců. Je to model, který se inspiroval hravým moderním uměním a svým atraktivním designem dokáže vtělit do jednoduchých geometrických tvarů a tónově vyladěných barev. Tento trendy kousek kromě tepelné a zvukové izolace celou místnost vizuálně probudí a dodá jí životem nabitý kolorit.

Jednoduchý geometrický design

Horní část koberec je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky. To znamená, že je snadno čistitelný a při pravidelné údržbě dokáže odolávat působení běžných chemikálií.

Koberec Universal Model Dot – trendy kousek do každé místnosti

Spodní strana koberec je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Eco-friendly kvalita

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací. To znamená, že při výrobě koberec se používají pouze vlákna a materiály, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí.

Universal Model Dot – koberce s nadčasovým designem

Pokud hledáte kvalitní a stylový koberec na podlahu, který je idální volbou jak pro byt, tak i pro kancelář, pak neváhejte a zvolte koberec Universal Model Dot. Je to produkty, který nabízí příznivou celkovou cenu, a zároveň má velkou funkčnost a estetickou hodnotu.

Přijďte si naše produkty prohlédnout osobně v našem showroomu nebo si je objednejte z pohodlí domova na atcomplet.cz.