Nový regál VASAGLE Ohero – praktický a stylový doplněk do vašeho domova!

Je často řečeno, že praktičnost nepůsobí stylově a že když něco vypadá dobře, tak to není praktické. Naštěstí to není vždy pravda a regál VASAGLE Ohero je důkazem toho.

Praktický regál v dřevěném vzhledu se 4 policemi

Regál VASAGLE Ohero nejen, že poskytuje dostatek úložného prostoru, ale také vypadá dobře. Se svým dřevěným vzhledem je to ozdobný kus, ale také praktický pomocník pro váš interiér.

4 otevřené police se železnou mřížkou s úzkými oky nabízejí dostatek místa

Regál má čtyři otevřené police s železnou mřížkou s úzkými oky, což vám poskytne dostatek místa pro vaše boty. Ale můžete je využít i na uložení dek nebo cokoliv vás napadne.

V nejvyšším patře můžete položit až 10 kg nákladu, na ostatních poličkách je limit 5 kg. To by mělo stačit na většinu potřeb, jako jsou boty, knihy, deky atd.

Tento stojan s nastavitelnými nožičkami vydrží i na nerovných podlahách

Regál má nastavitelné nožičky, díky kterým může být umístěn na jakýkoliv povrch. Kromě toho je vaše podlaha chráněna před poškrábáním.

Specifikace

– materiál: dřevotříska, železo
– rozměry: 100 x 30 x 92,5 cm (D x Š x V)
– hmotnost: 10,6 kg
– max. nosnost horní police: 10 kg
– max. nosnost ostatních poliček: 5 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle

Regál VASAGLE Ohero není jediným kouskem, který můžete získat z této série. Pokud vás zajímá moderní a praktický design, podívejte se na další produkty od Vasagle. Tyto kvalitní produkty jsou perfektní volbou pro každého, kdo chce mít svůj interiér upravený a dobře organizovaný.

Pokud hledáte kvalitní regál, který vypadá dobře a zároveň je praktický, regál VASAGLE Ohero je tou pravou volbou pro vás. S tímto regálem si můžete účinně organizovat svůj prostor a vytvořit krásný designový prvek v jedné osobě. Pokud chcete získat tento skvělý produkt, stačí kliknout na odkaz níže a zakoupit si ho hned teď!

Zakoupit regál VASAGLE Ohero tady.