Ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse s rozměry 200-300 x 110 cm

Designový jídelní stůl Eclipse dánské značky DAN-FORM bude chtít ve své jídelně přivítat každý milovník početných návštěv a rodinných sešlostí. Jeho jedinečný design tvoří oválný tvar desky a štíhlá podnož navržená designérem Mortenem Georgsenem.

Rozměry a rozkládací mechanismus

Stůl má standardní rozměry 200 x 110 cm a vejde se na něj 6-8 židlí. Avšak se dvěma prodlužovacími deskami se z něj stane trojmetrová deska, což umožňuje, aby se k němu bez problémů vejde 12 až 14 židlí. Prodlužovací desky jsou pevně ukotveny v deskách a lze je jednoduše nasunout a upevnit do požadované pozice.

Tím se tento stůl stává nejen krásným kouskem, ale i velmi praktickým. Při rodinných setkáních a oslavách tak už nebudeš řešit, jak poskládáš stoly a kam uložíš další. Tento stůl poskytne dostatek místa pro všechny tvé hosty.

Materiál a barva

Deska stolu je vyrobena z kvalitního a pevného ořechového dřeva. Podnož je vyrobena z oceli s povrchovou úpravou v barvě matného chro mu. Tyto materiály spolu tvoří perfektní kombinaci pro milovníky moderního designu. Jemně zaoblené hrany desky do něj dále přináší pohodlí při sedání a umožňují pohodlně postavit židle ke stolu.

Pokud tedy chceš svou jídelnu nejen elegantně a moderně vyzdobit, ale i prakticky využít, zakupte si tento skvělý stůl. Za výhodnou cenu jej můžeš zakoupit na stránkách kupsinabytek.cz!

Přejeme ti příjemné posezení u tohoto skvělého kusu nábytku!

Ořechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM EclipseOřechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM EclipseOřechový rozkládací jídelní stůl DAN-FORM Eclipse