Originální keramický talířek od Leonarda v poušti – velikost 23 cm


Originální keramický talířek od Leonarda v poušti

Jak si představit, že se vaše originální talířek od Leonarda ocitne v poušti?

Neváhali jsme a vydali jsme se objevit toto tajemné místo. Po dlouhé cestě jsme konečně dorazili do pouště a našli přesně to, co jsme hledali – perfektní místo pro focení našeho talířku v poušti.

Vyhlazené stěny a písky

Po prvním dojmu jsme okamžitě věděli, jak máme celou scénu nastavit, aby talířek co nejvíce vyniknul. Zvolili jsme hladké vyhlazené stěny, které se krásně doplňovaly s písky v poušti.

Náš talířek vypadá nádherně a zajímavě v tomto místě. Byli jsme překvapeni, jak dokonale ladí naše keramická mistrovská díla s okolní krajinou.

Talířek v poušti

23 cm dezertní talířek keramika, Matera Antracit

Naše dezertní talířky jsou ručně vyráběny a upravovány v majích Leonarda v Itálii, kde se o nich starají skuteční mistři. Každý z nich je jedinečný a originální.

Naše keramické talířky jsou oceněny pro svou jedinečnou výrobu a velmi populární jsou díky svému vzhledu a materiálu. Talířky jsou vhodné na použití v mikrovlnné troubě i v myčce nádobí.

Použijte tento úchvatný dezertní talířek s Matera Antracitovým efektem na jakýkoliv svůj sladký dezert a udělejte z něj okamžitě středobod stolu. Navíc díky materiálu a velikosti 23 cm budete moci snadno naservírovat své oblíbené delikatesy pro celou rodinu.

Keramický talířek

Nenechte si ujít svou šanci vlastnit tento elegantní, originální talířek Leonarda a vydejte se s ním na dobrodružství.

Navštivte stránku produktu a nenechte si ujít tuto fantastickou nabídku.