Předsíňová stěna s panely Trinity 30 v bílo-modré kombinaci 2331 od Eka

Svým moderním a netradičním designem botník Trinity patří mezi špičku na trhu s nábytkem. Jeho vzhled skvěle doplní a zútulní každou předsíň nebo chodbu. Botníková stěna Trinity je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu.

Čalouněné panely – úplná novinka na trhu

Botníková stěna Trinity je vybavena čalouněnými panely, které jsou novinkou na českém trhu. Tyto panely jsou tvořeny kvalitními látkami, které jsou pevné a odolné. Výhodou čalouněných panelů je jejich designový charakter, který osvěžuje interiér a zajišťuje příjemnou atmosféru.

Pro zákazníky máme připravenou nabídku různých barev a druhů látek, kde si můžete vybrat variantu, která se vám nejvíce líbí. Naše nabídka je k dispozici na https://www.interierio.cz/produkt/eka-predsinova-stena-s-calounenymi-panely-trinity-30-bila-tmava-modra-2331-2.

Obsah předsíňové stěny Trinity

  • 1 ks – botník 50 cm
  • 1 ks – komoda 30 cm
  • 2 ks – čalouněný panel 50×40 cm

Předsíňové stěny Trinity s nabízíme v mnoha barevných variantách a umožňujeme dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky. Patky pro uchycení jsou součástí balení, ovšem není součástí balení upevňovací materiál na zeď. Ten si můžete zakoupit jako příplatkový parametr.

Změna barev dekoru dřeva

V nabídce jsou různé barevné varianty botníku, šatní skříně a věšáku. Pokud vám žádná z nabídek není dostatečně sympatická, poskytujeme možnost změny barevné varianty dřeva či látky. Stačí uvést vaše požadavky do poznámky při objednávce.

Montáž a upevnění

Předsíňová stěna Trinity se dodává v demontu v kartonové krabici, spolu s návodem a spojovacím materiálem. Pro upevnění čalouněných panelů nabízíme tři možnosti:

  • Upevnění montážním lepidlem
  • Zakoupením speciálních suchých zip