Přineste do zahrady barvu s plastovým stolkem Faro!

Zahradní nábytek je neodmyslitelnou součástí každé zahrady. Výběr toho správného je velmi důležitý, protože nábytek musí být nejen krásný, ale také praktický a odolný. Pokud hledáte plastový zahradní stůl, který splňuje všechny tyto požadavky, můžeme vám doporučit Faro. Tento zelený zahradní stůl je vyroben z kvalitního plastu, který se vyznačuje vysokou pevností a snadnou údržbou.

Zelený zahradní stůl Faro z kvalitního plastu

Když si pořizujete zahradní nábytek, je velmi důležité zvolit kvalitní materiál. Plastový zahradní nábytek je charakteristický svou vysokou pevností a odolností proti poškození. Navíc je velmi snadno udržovatelný a nenáročný na údržbu. Díky jeho vlastnostem si můžete být jistí, že vám vydrží spoustu let.

Stůl Faro je navíc skvělou volbou pro ty, kteří hledají nábytek s výraznou barvou. Zelená barva stolu Faro přináší do zahrady potřebnou svěžest a barevnost. Budete si tak moci vychutnat krásné léto v pohodlném a stylovém prostředí.

Vyznačuje se také snadnou skladovatelností

Plastový zahradní nábytek vyniká také svou snadnou skladovatelností. Pokud potřebujete uvolnit prostor pro jiné aktivity, není problém stůl jednoduše složit a schovat do skladu. Pokud máte menší zahradu, je toto velké plus, protože vám ušetří místo.

Díky použití UV filtrů je stůl stálobarevný a má dlouhodobou pevnost

Problémem plastového nábytku bývá často rychlejší vyblednutí barev vlivem slunečního záření. U plastového stolu Faro se o takovéto problémy nemusíte bát. Výrobce totiž použil speciální UV filtry, které zaručí stálobarevnost stolu i po mnoha letech. Stůl tak zůstane krásný a barevný po celou dobu své životnosti.

Stůl má také praktický otvor na slunečník o průměru 3,5 cm. To znamená, že si můžete pod tímto stolkem užít svůj oblíbený nápoj i v horkých letních dnech, aniž by vám slunce pálilo přímo na hlavu.

Pokud hledáte stylový a praktický plastový zahradní stůl, který přináší do zahrady potřebnou svěžest a barvy, pak je Faro tou pravou volbou. Stůl je nejen krásný, ale také praktický a odolný. Kromě toho, že si na něm můžete vychutnat skvělou grilovačku s rodinou a přáteli, zaručuje vám i dlouholeté užívání bez jakýchkoliv problémů.

Zahradní stůl Faro