THIAGO – Pohodlná rohová sedací souprava levého provedení Kronos 02

Thiago je moderní a pohodlná rohová sedací souprava s levým provedením, která nabízí vysokou úroveň komfortu a designovou eleganci. Její tvar ve tvaru U a kovové nožičky z ní dělají skvělý kus nábytku do prostorných a moderních obývacích pokojů.

Úložný prostor a možnost rozložení na lůžko

Sedací souprava Thiago disponuje úložným prostorem, do něhož můžete uložit nejen polštáře a přikrývky, ale také drobnější věci, jako jsou například knihy nebo časopisy. Rozkladem na lůžko se vám zase otevře možnost využít Thiago jako pohodlnou postel pro vaše hosty. Rozkládací mechanismus je velmi intuitivní a snadno ovladatelný, takže ho dokážete snadno ovládat i sami.

Polohovatelné záhlavníky

Jak už bylo zmíněno, Thiago je velmi pohodlná sedací souprava, na které se budete cítit jako doma. K tomu přispívají i polohovatelné záhlavníky, které dokážete nastavit tak, aby vám dokonale vyhovovaly. Pokud se nechcete jen tak válet, můžete si je nastavit na pozici pro koukání na televizi nebo čtení knihy. Jakmile se ale chcete zcela uvolnit, stačí je jednoduše složit a užít si plného komfortu.

Materiál a barva

Sedací souprava Thiago je k dispozici v provedení Kronos 02, což je hezká a decentní barva, která se snadno kombinuje s dalšími interiérovými prvky. Materiálem pro sedáky a opěrky je kvalitní ekokůže, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Kovové nožičky dodávají Thiagu na lehkosti a eleganci.

Pokud hledáte moderní a pohodlnou sedací soupravu do svého domu, je Thiago rozhodně tou pravou volbou. Vyzkoušejte ji na vlastní kůži a přesvědčíte se sami o tom, že je to opravdu kus nábytku, který stojí za to mít.

Thiago sedací souprava