Zavěsné světlo MENU LEVITATE: Zeleno-zlatý kovový design o velikosti 28 cm


Zavěsné světlo MENU LEVITATE:

Zeleno-zlatý kovový design o velikosti 28 cm

Elegantní a zároveň lehce industriální – to je závěsné světlo Levitate od prémiové značky MENU. Hliníkové stínidlo v zelené barvě vytváří společně s mosazně lakovaným kovovým zavěšením, které proniká až dospodu stínidla, jedinečné spojení, které do vnese do vašeho interiéru lehkost a osobitost.

Zavěsné světlo MENU LEVITATE

Stínidlo je zespodu opatřeno sklem, díky kterému se příjemně rozptýlí světlo a dodá příjemnou atmosféru při rodinné večeři. Světlo se také stane poutavým kouskem i v komerčních prostorech jako jsou restaurační zařízení či hotely. Osvětlení interiéru je důležité pro vytvoření příjemné atmosféry, a zavěsné světlo Levitate to dokáže díky svému designu.

Kde si můžete zavěsné světlo MENU LEVITATE zakoupit?

Pokud se vám zavěsné světlo MENU LEVITATE líbí a rozhodnete se jej zakoupit, nabízí se vám možnost jej objednat přímo na této stránce u prodejce NábytekProZivot.cz, který nabízí mnoho dalších designových kousků pro váš domov. Pozor, žárovka není součástí balení, musíte si ji dokoupit samostatně.

Zavěsné světlo MENU LEVITATE v interiéru

Investice do kvalitního a designového osvětlení se vyplatí. Vytvoříte si s ním doma příjemnou atmosféru a zároveň získáte poutavý kousek do vašeho interiéru.