Černé nástěnné svítidlo Markslöjd Beside – vysoké 60 cm


Černé nástěnné svítidlo Markslöjd Beside

Když už nástěnné světlo, tak pořádné! Beside od Markslöjd má hned tři skleněná stínidla s místem pro žárovku, z nichž jedno je na pohyblivém rameni a je obepnuto částí konstrukce, která je kovová a černá.

Poznámka: Žárovky nejsou součástí balení.

Kvalitní konstrukce

Konstrukce tohoto nástěnného svítidla je tvořena z kvalitního kovu, který je černě lakovaný, čímž zajišťuje skvělý vzhled a pevnost. Díky tomu můžete být jisti, že světlo bude držet na svém místě a nebude se kývat.

Tři skleněná stínidla pro výkonný osvětlení

Toto svítidlo disponuje třemi kvalitními skleněnými stínidly, které poskytují silné osvětlení. Jedno z nich je na pohyblivém rameni a lze ho natočit podle potřeby. Černé stínidla korespondují s kovovou částí konstrukce, takže výsledný design působí velice moderně a stylově.

Vysoké, 60 cm

Světlo má výšku 60 cm, což z něj dělá dominantu místnosti. Díky tomuto rozměru má svítidlo dostatečný prostor, aby se volně rozmisťovalo a rozsvěcovalo celou místnost.

Když hledáte nástěnné svítidlo, které bude plnit svůj účel dokonale a zároveň se bude hodit do moderního bydlení, není co řešit – Markslöjd Beside je pro vás to pravé. Najdete ho na https://www.codina.cz/produkt/cerne-nastenne-svitidlo-marksloejd-beside-vyska-60-cm.

Markslöjd Beside

Nečekejte a pořiďte si kvalitní svítidlo, které bude dělat radost každý den!