Zelená sametová pohovka na míru MICADONI Moss: eleganci, kvalitu a pohodlí v jednom kousku

Zelená sametová pohovka MICADONI Moss

Dvoumístná pohovka Moss od značky Micadoni

Pohovka Moss od značky Micadoni se vyznačuje jednoduchým elegantním provedením se špetkou francouzského šarmu. Sametová látka s jemným leskem je měkká a příjemná na dotek. Čalounění není pouze poutavé ale i kvalitní, obsahuje certifikát OEKO-TEX® STANDARD a disponuje ochranou vrstvou Cleanaboo, která zabraňuje absorpci tekutin. Navíc má velmi nízkou náchylnost ke žmolkování.

Hebká náruč pohovky

Hebká náruč pohovky vám nachystá příjemné chvilky odpočinku, kdy si budete přát, aby posezení s rodinou nebo přáteli nikdy neskončilo. Pořiďte si pohovku Moss, která je v nabídce v široké škále barevných provedení. Díky tomu perfektně zapadne do obývacího pokoje v minimalistickém stylu nebo do vkusného glamour interiéru.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip na čištění

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pořiďte si zelenou sametovou pohovku na míru MICADONI Moss a bavte se s rodinou nebo přáteli v luxusním prostředí. Dodejte vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc a vyzkoušejte designový kousek od značky Micadoni. Jejich produkty se vyznačují prvotřídní kvalitou a nádherným designem, který okouzlí snad každého.Nečekejte a zařiďte si svůj domov kvalitním nábytkem. Vložte do svého interiéru dávku elegance a pohodlí, které vám nabídne zelená sametová pohovka na míru MICADONI Moss.

V rubrikách LOGOpro