Sada nástěnných obrazů na plátně MOŘE – KRÁSA DOMOVA!

Plátnové nástěnné obrazy jsou moderní a krásnou formou dekorace našich interiérů. Když chcete svůj domov nezkazit lišty nebo obyčejnou tapetou, můžete zvolit právě tento druh dekorace. Jeden z nejkrásnějších a nejoblíbenějších motivů jsou obrazy s námětem moře. Pokud cítíte obdiv k moři a říší perel, tedy mimochodem překrásného a fascinujícího světa, pak vám jistě padne do oka sada nástěnných obrazů na plátně MOŘE.

Nástěnné dekorační obrazy s motivem MOŘE.

Tato sada obrazů je navržena pro osvěžení nástěnné plochy a přináší do místnosti velmi příjemnou a uklidňující atmosféru. Zároveň je pro ty, kteří se nebojí experimentovat, ale nechtějí ztratit jemnost svého výrazu.

Každý z obrazů s mořským motivem odkazuje na jedinečnou stránku života u moře. Jednak symbolizuje dovolenou, přírodní krásy, ale také se odkazuje na širou vas světa a cestování. Obrazy tak budou dokonalou dekorací pro loděnice nebo dětské pokoje.

V naší nabídce si můžete prohlédnout sady nástěnných obrazů na plátně MOŘE berte slevou tento odkaz.

Obrazy navíc není těžké umístit na nástěnnou plochu. Dřevěný rám, který tvoří základ celé sady, tak dokáže velmi dobře držet a chránit plátno před poškozením. Rozměry obrazů pravděpodobně vytvoří vhodný interval mezi každým jednotlivým obrázkem a zároveň umožní vytvoření výrazné dynamické kompozice.

Materiál: PLÁTNO

Sada nástěnných obrazů na plátně MOŘE je vyrobena z plátna kvality 100% bavlny. Vyznačuje se velmi dobrou savostí, přidá tak zakoupenému produktu na jeho odolnosti. Navíc, tento materiál brání škodlivinám typu formaldehyd. Takže, je to dobrá volba i pro ty, co trpí alergiemi.

Velikost: 14 x 50 cm (1 kus) 14 x 40 cm (2 kusy) 14 x 30 cm (2 kusy)

Jednou z hlavních výhod sady nástěnných obrazů na plátně MOŘE je její velikost. Celkové rozměry obrazů jsou 82 x 50 cm. Tak malý rozměr dává možnost si prostor lépe rozložit a umístit každý z obrázků tak, jak bude pro vás nejlepší.

Celková velikost: 82 x 50 cm

Tato sada výrazně ovlivní celkovou atmosféru vašeho interiéru a dodá mu jistý druh elegance. Kromě své funkčnosti ale nadchne určitě také svým estetickým výrazem. Tmavši a světlejší barevnost, která se v celkové kompozici míši, prostorem křičí modernost a nadčasovost.

Rám: Dřevěný rám (tloušťka: 3 cm)

Obrazy v této sadě jsou umístěny v dřevěném rámu s tloušťkou 3 cm. Tento rám dodá obrazům tu správnou konstrukční tuhost a zároveň přidá na charakteru stylu. Jsou tak velmi nápadnými a moderními obrazy s námětem moře. Kromě toho, dřevěný rám zajištuje bezpečnost při umístění na nástěnnou plochu.

obrázek pláž MOŘE

Vzhledem k náročnosti dopravy, zvláště malých předmětů na dlouhé vzdálenosti, je cena sady nástěnných obrazů na plátně MOŘE více než přijatelná. Všichni milovníci krásy a života u moře, oslovujte se!