Elegantní černé nástěnné svítidlo GONDOL – 3012 od ASIR


Nástěnná svítidla jako dekorační prvek

Nástěnná svítidla jsou ideálním způsobem, jak doplnit interiér o další designový prvek. Navíc, jsou velmi praktická a užitečná, především na chodbách, kuchyni nebo na schodech.

GONDOL – 3012 od ASIR je nástěnné svítidlo, které vás okouzlí svým elegantním a moderním designem. Hlavní slovo zde hraje kovové tělo a skleněná stínidla, které dodávají svítidlu neopakovatelnou eleganci.

Specifikace produktu

Rozměr svítidla je 41 x 20 cm a jeho výška dosahuje 28 cm. Průměr stínidla je 15 cm a výška stínidla je také 15 cm. Svítidlo je určeno pro 2 žárovky typu E 27, jejichž maximální výkon nesmí překročit 40 W. Ochrana IP20 zajistí bezpečné použití v interiéru.

Zapojení nástěnného svítidla GONDOL – 3012

Je velmi důležité si uvědomit, že zapojení nástěnných svítidel a lustrů bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pokud nejste odborník, máte možnost si svítidlo nechat namontovat od elektrikáře.

Chcete si zakoupit svítidlo GONDOL – 3012? Na nabytekted.cz najdete tento produkt, který se stane stylovým kouskem do vašeho interiéru.

nástěnné svítidlo GONDOL - 3012 od ASIR

Závěrem

Nástěnné svítidlo GONDOL – 3012 od ASIR je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova vnést kus moderního designu. S jeho kovovým tělem a skleněnými stínidly, se bude tento kousek skvěle hodit do každého interiéru. Nezapomeňte, že zapojení nástěnných svítidel může provádět pouze odborník, takže neváhejte využít pomoci elektrikáře.