Nadechněte do svého bytu kouzlo s nástěnnou dekorací MYTH kov


Nástěnná dekorace MYTH kov

O nástěnné dekoraci MYTH kov

MYTH je nástěnná kovová dekorace zobrazující šest perforovaných lístků. Tato dekorace přináší do vašeho bytu nejen krásu, ale i nádech z přírody. Lístky jsou inspirovány přírodou a jejich perforovaný design vytváří zajímavý efekt světla na stěně.

  • Kovová nástěnná dekorace
  • Šest perforovaných lístků
  • Velikost: 82×102 cm
  • Hmotnost: 5,7 kg

Jak dekoraci použít v interiéru

Nástěnná dekorace MYTH kov může být skvělým doplňkem interiéru, který odlehčí nebo zvýrazní vybrané prvky. Lze ji využít jako samostatný dekorativní prvek, nebo ji umístit do větší skupiny vizuálních prvků.

Díky svému neutrálnímu designu, barevnému provedení a perforovanému vzoru se nástěnná dekorace hodí do různých stylů interiéru. Na bílou stěnu nebo na stěnu v jemných pastelových tónech bude dekorace působit vzdušněji, na tmavé stěně zase vynikne její efekt světla.

Pokud máte prostorný obývací pokoj, můžete nástěnnou dekoraci MYTH kov umístit nad rozkládací pohovku, či za ní. Tím vytvoříte zajímavou stěnovou galerii a dodáte pokoji dynamiku.

V ložnici můžete dekoraci umístit nad postel a doplnit ji například o dekorativní polštáře v barvě lístků. Tuto kombinaci můžete dotvořit několika zelenými rostlinami, které navodí pocit, že jste v tropickém pralese.

Nabídka v našem eshopu

Nástěnnou dekoraci MYTH kov naleznete v našem eshopu skvelynabytek.cz, kde si ji můžete objednat za atraktivní cenu. Využijte naší nabídky a získejte originální kousek, který ozvláštní váš interiér.