Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours VI 33 cm – zlatý klenot pro váš servis


Elegantní podtalíř

Elegantní podtalíř Blanche, zdobený efektním potiskem, bude perfektní doplněk i jako samostná dekorace. Byl vyroben z vysoce odolného plastu.

Design

Jeho zajímavý design v kombinaci se zlatou barvou dodává celé scenérii exkluzivní charakter a číní z něj výrazný prvek stolu.

Využití

Podtalíř lze také využít jako stojan na svíčky nebo jiné dekorativní předměty.

Nakupování

Pokud vás zaujal tento krásný kousek, můžete ho zakoupit zde.

Upozornění

Blanche není určen pro styk s potravinami a měl by se umývat pouze ručně.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours VI 33 cm - zlatý klenot pro váš servis

Pro milovníky elegantního servisu a přehlídky nevšedního nábytku a dekorací se naskýtá jedinečná příležitost, a to v podobě Mondex Dekorativního podtalíře Blanche Colours VI 33 cm. Tento nádherný podtalíř vás okouzlí svým designem a luxusním vzhledem. Vysoká kvalita zpracování a materiálů je zárukou dlouhé životnosti a spolehlivosti tohoto výrobku.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours VI 33 cm - zlatý klenot pro váš servis

Jeho zlatý odstín nádherně odráží světlo a dotváří tak exkluzivní atmosféru u každého stolu. Není třeba se obávat praskání či jiných defektů, které by podtalíři ublížily – díky vysoce odolnému plastu je tento výrobek robustní a praktický.

Navíc podtalíř není určen jen k servírování. Můžete ho použít také na svíčky nebo jiné dekorativní předměty, které dotvoří váš interiér. Podtalíř Blanche je výjimečným klenotem pro každého, kdo si potrpí na krásu a originalitu. A kdybyste se rozhodli uspořádat nevšední tematickou párty, Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours VI 33 cm by určitě byl tou pravou volbou.

Mondex Dekorativní podtalíř Blanche Colours VI 33 cm - zlatý klenot pro váš servis

Nezapomeňte, že podtalíř není určen pro styk s potravinami, a proto se doporučuje umývat ho pouze ručně. Pokud si však budete dávat pozor na jeho použití, bude se vám vynikající služby dlouho odvděčovat svým vzhledem a kvalitou. Vydejte se do světa elegance a krásy s Mondex Dekorativním podtalířem Blanche Colours VI 33 cm!