Nápady na dětský pokoj pro malou princeznu

Malé holčičky milují princezny a růžovou barvu. Pokud se rozhodnete vytvořit pro vaši dceru pokoj plný krásy a romantiky, máme pro vás několik skvělých nápadů.

Růžové stěny

Růžová barva je nejoblíbenější barvou dívek. Pokud chcete vytvořit opravdu princeznovský pokoj, měly by být stěny v růžových odstínech. Můžete zvolit světlejší odstíny pro větší prostorovou harmonii nebo sytější odstíny pro větší efekt.

Postel v podobě kočáru

Postel v podobě kočáru je snem každé malé princezny. Existuje mnoho různých variant, které se liší velikostí, materiálem a designem. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, bude to určitě nejvýraznější prvek v pokoji.

Stropní závěsy

Stropní závěsy jsou dalším skvělým doplňkem pro dětský pokoj. Můžete zvolit závěsy v růžových odstínech nebo jiné barvě, která se bude hodit k celkovému designu pokoje. Závěsy mohou být zdobené květy, srdíčky nebo jinými motivy.

Knihovna s pohádkami

Knihovna s pohádkami je dalším skvělým prvkem pro dětský pokoj. Malé princezny milují pohádky a rády si je čtou. Knihovna může být umístěna na stěně nebo v rohu pokoje. Pokud chcete vytvořit opravdu krásný efekt, můžete knihy uspořádat podle barev a vytvořit tak barevnou knihovnu.

Pokud hledáte inspiraci pro dětský pokoj pro vaši malou princeznu, navštivte naši stránku optikanovak.cz. Nabízíme široký výběr nábytku a doplňků pro dětské pokoje v různých stylech a barvách.