Set čtyř porcelánových misek MENU NEW NORM v hnědošedé barvě (rozměr 7,5 cm)


V roce 2010 prémiová značka MENU a designéři z firmy Norm Architects spojili síly s restaurací Höst v Kodani a vytvořili originální řadu nádobí NEW NORM, která je svým designem specifická pro severský styl. Norm Architects vytvořili tuto sérii pro hluboký obdiv jednoho z nejvýznamnějších dánských malířů Vilhelma Hammershoie.

Glazovaný porcelán a jeho výhody

Nádobí z řady New Norm je izostaticky lisováno, aby produkovalo kvalitu a spolehlivost na úrovni restauračního nádobí. Díky ruční práci může docházet k mírným barevným odchylkám, které ale nádobí dodají originální vzhled. Misky jsou vyrobené z glazovaného porcelánu, což jim dodá efektivní prvek.

Porcelánové misky Menu New Norm

Doporučujeme kombinovat s ostatními produkty z řady New Norm.

Vhodnost do myčky a mikrovlnné trouby

Pozn.: Nádobí je vhodné do myčky i mikrovlnné trouby. Vzhledem k ručně vyráběné povaze tohoto produktu lze očekávat určité barevné variace.

Pokud hledáte kvalitní a stylové porcelánové misky pro vaši domácnost, doporučujeme investovat do sady čtyř misků Menu New Norm. Využijte akční ceny a objednejte si je dnes na odkazu https://www.brega.cz/produkt/set-ctyr-tmave-hnedo-sedych-porcelanovych-misek-menu-new-norm-7-5-cm.